Profil společnosti

Troják výtahy působí v ČR již řadu let. Náplní naší činnosti je poskytovat zákazníkovi kompletní péči o výtahové zařízení s ohledem na jeho přání a požadavky v co nejširším rozsahu, jako jsou opravy, modernizace, rekonstrukce, servis a revize výtahů, tedy komplexní služby v oblasti výtahů a jejich příslušenství (malířské práce, elektro práce, sádrokartonářské práce, revitalizace panelákových madel a zábradlí), včetně poradenské činnosti, zajištění stavebního povolení, komunikaci s úřady ve věci zajištění potřebných dokladů k výtahům apod.

 

Založena byla v polovině roku 2007 jako fyzická osoba podnikatel. V roce 2012 proběhla transformace z fyzické osoby na právnickou osobu s názvem Troják výtahy s.r.o. Náplní naší činnosti je kromě jiného poskytovat zákazníkovi kompletní péči o výtahové zařízení s ohledem na jeho přání a požadavky.

 

ISO 9001 – tedy systém řízení kvality, byl zaveden do firmy na podzim roku 2009. V listopadu 2009 proběhla úspěšná certifikace systému řízení kvality společností TŰV NORD.

Provádíme rekonstrukce i modernizace výtahů různých konstrukcí a typů:

  • osobní,
  • nákladní,
  • jídelní,
  • lanové,
  • pístové,
  • řetězové

Dle technických možností a dispozicí montujeme kabiny se zvětšenou podlahovou plochou, a tím i s vyšší nosností, vše dle požadavků a přání zákazníka.

 

Jsme autorizovaným partnerem a odběratelem firmy Lift Components s.r.o., s kterou úzce spolupracujeme pro regiony okr. Praha, Karviná a středočeský kraj. Lift Components je jediná firma v ČR, která se zabývá výhradně vývojem, výrobou a dodávkou výtahových celků a komponentů. Své produkty následně distribuuje jak na český tak i evropský trh. Výtahové komponenty, navržené ve vlastním designovém studiu jsou vyráběny na nejmodernějších strojních zařízeních na špičkové evropské úrovni.

 

Používáme díly a pohonné jednotky včetně řídicích jednotek renomovaných evropských firem, které zaručují úsporný, bezporuchový provoz a dlouhou životnost všech komponentů a hlavně dlouhodobou dostupnost náhradních dílů nebo jejich adekvátní náhradu. Tím získává náš zákazník nadstandardní záruční dobu, jistotu bezproblémového a bezporuchového provozu a následného servisu s minimálními náklady.

 

Naše zařízení není žádným způsobem kódováno, ani blokováno. Objevují se nabídky výtahových firem s tím, že jejich zařízení není kódováno nebo blokováno což je asi příjemná zpráva, ale jen do té doby než zákazník při změně servisní organizace zjistí od nové firmy, že do systému, který sice není blokován a kódován se nedostane bez potřebného hardwarového nebo programového vybavení. Tím se zákazník stává ve většině případů zajatcem firmy, která zařízení instalovala na období životnosti instalovaného zařízení.

 

Instalujeme rozvaděče, které označujeme jako „ Zelené rozvaděče“. Jedná se o systém řízení spotřeby el. Energie „Stand By“ režim. Po nastaveném čase se automaticky vypnou všechny spotřebiče jako je podsvětlení tlačítek, displej v kabině i ve stanicích, všechny druhy osvětlení apod. …... do úsporného režimu se také uvede celý rozvaděč včetně měniče. Tímto systémem dosáhnete větší finanční úspory, která závisí na příkonu a počtu stanic výtahu a činí průměrně 50W/h než výběrem stroje s nižším příkonem. Po navolení volby je do jedné vteřiny Váš výtah připraven k plnému provozu.

 

Cílem firmy Troják výtahy s.r.o. je uspokojovat požadavky a přání zákazníků, kdy rekonstrukce jsou prováděny přesně dle dohodnutých termínů a provedení, ve vysoké kvalitě a s ohledem na obyvatele domu a životní prostředí.

 

Jsme držiteli všech potřebných dokumentů pro provádění příslušné činnosti, včetně EN ISO 9001:2008. Všechny výtahy dodáváme podle požadavků ČSN EN 81-1 (2) a nařízení vlády č.27/2003 Sb. s patřičnými certifikáty. Výtahy jsou před předáním zákazníkovi přezkoušeny autorizovanou osobou a dle požadavků státních orgánů je doloženo měření hluku v chráněných bytových prostorech.

 

Naším heslem je „ Nechceme být největší – chceme být nejlepší“ a to se nám v plné míře daří.